Publicat 14 Mai 2019 | Reactualizat 13 Iun 2019 | Expiră 14 Iun 2019

JURIST

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
– deține cunoștințe bune de drept civil, în special cu privire la materia ipotecilor mobiliare și publicitatea lor (Registrul Național de Publicitate Mobiliară – Registru (RNPM)) ;
– excelente abilități de comunicare și capacitate mare de integrare într-un colectiv;
– deschidere şi disponibilitate spre un progres continuu;
– dă dovadă de acuratețe în redactarea documentelor;
– capacitate superioară de concentrare şi orientare către obiective şi sarcini;
– perseverenţă, responsabilitate şi integritate.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:
– redactare acte necesare activității de Registru și în legătura cu obiectul de activitate al Companiei;
– oferirea de consultanța juridică cu privire la activitatea de Registru;
– acordarea de asistența RNPM Agenților autorizati ai Companiei și verificarea lor.

OPORTUNITĂŢI:
– venituri motivante;
– un loc de muncă stabil într-o companie echilibrată;
– posibilitate de dezvoltare reală din punct de vedere profesional într-un cadru de profesionişti;
– locaţie exclusivistă în Bucureşti.

Vor avea prioritate Cv-urile cu poza.

Societate autorizata si specializata privind activitatea de operare in Registrul National de Publicitate Mobiliara.

Expirat
JURIST  -  INTEGIS DATA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles