Publicat 28 Ian 2018 | Expiră 28 Feb 2018

Junior Web Developer

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoanele potrivite pentru aceasta pozitie trebuie sa fie pasionate de programare, sa fie ambitioase si dornice de a invata lucruri noi. Ne dorim sa investim in oameni seriosi, cu potential, oameni care doresc sa se perfectioneze si sa dezvolte o cariera ca programatori.
De asemenea, ne-am dori ca potentialii candidati sa detina o buna cultura informatica. Experienta nu este necesara, ce ne dorim este o persoana focusata, atenta la detalii si dornica sa invete.

Descrierea jobului

Cerinte:

  • cunostinte de PHP, Python sau Node.js pentru cei care doresc sa se axeze pe tehnologii web pentru back-end;
  • cunostinte de HTML, CSS sau JavaScript pentru cei care doresc sa se axeze pe tehnologii web pentru front-end;
  • spirit antreprenorial;
  • atentie la detalii;
  • limba engleza - nivel mediu/avansat.

Responsabilitati:
  • dezvoltarea de aplicatii web.

Beneficii:
  • pachet salarial atractiv;
  • program flexibil;
  • sansa de a lucra intr-o echipa tanara si de a incepe o cariera in domeniul programarii.

Daca esti pasionat/a de IT si ti-ai dorit mereu sa cunosti mai mult decat ofera cursurile universitare iar target-ul tau principal este sa castigi experienta practica, aplica aici sau trimite-ne CV-ul tau actualizat la adresa contact@onemineral.com.

One Mineral Dev este o companie startup, infiintata in iulie 2017. Este o companie de software in domeniul turismului si isi propune sa dezvolte cat mai multe proiecte interne. Unul din obiectivele companiei este sa gaseasca persoane care isi doresc acelasi lucru.

Expirat
Junior Web Developer  -  One Mineral Dev

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles