Publicat 13 Mar 2018 | Expiră 13 Apr 2018

Junior Unity Game Developer

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in dezvoltarea jocurilor folosind Unity
- cunostinte medii de C#, sau un alt limbaj OOP
- cunostinte in programarea jocurilor
- abilitatea de a lucra in echipa
- deschis pentru idei noi
- capacitatea de a se adapta rapid la idei noi
- cunostinte medii de limba engleza

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- dezvoltarea si optimizarea jocurilor
- intretinerea jocurilor post lansare
- imbunatatirea jocurilor in functie de cerintele si nevoile utilizatorilor
- documentarea scripturilor pentru referinta si utilizare interna
- respectarea termenelor de livrare
- buna colaborare cu echipa
- alte responsabilitati care pot aparea pe parcursul proiectelor

Beneficii:
- program flexibil de lucru
- sa faci parte dintr-o echipa tanara, inovativa
- sansa de a fi printre primii membrii a unei companii inovative
- atmosfera placuta de lucru
- bonusuri in functie de succesul jocurilor dezvoltate

Startupul ce revolutioneaza piata de software educativ atat din Romania cat si la nivel international, Edusoft doreste sa isi extinda echipa de programatori. Vei face parte din schimbarea modului de a livra educatia catre oamenii din Romania, cat si catre cei din strainatate.

Expirat
Junior Unity Game Developer  -  Edusoft