Junior Transport Planner

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerințele noastre:
  • Studii superioare
  • Cunostinte dе limba engleza la nivel mediu-avansat
  • Abilitati de operare pe calculator (pachetul Office si alte programe)
  • Bune abilitati dе comunicare
  • Permis conducere cat B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Tine evidenta disponibilitatii cantitatilor de produs finit destinate exportului
  • Este persoana de contact pentru firma de transport partenera
  • Opereaza in programul UTMS si creaza comenzi de transport cu ajutorul acestuia
  • Planifica preluarea produsului finit de catre compania de transport si se asigura ca sunt respectate termenele de livrare agreate
  • Urmareste in Excel trasabilitatea comenzilor de transport
  • Cunoaste si respecta legile internationale ale transportului
  • Se asigura ca toata documentatia necesara activitatii de transport este completa si conforma cu legislatia si procedurile interne
  • Colaboreaza strans cu colegii din cadrul depozitului de produs finit, cu productia dar si cu destinatarul produselor finite
  • Este persoană de contact pentru Broker Vamal și Autoritățile Locale Veterinare si se deplaseaza periodic la vama

Oferim:
  • Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru multinational si profesionist
  • Pachet salarial motivant
  • Stabilitate
  • Instruire specifica.

Betty Ice este unul dintre cei mai mari producatori de inghetata din Romania si a fost infiintata in 1994. Incepand cu anul 2018 si-a unit pasiunea pentru inghetata cu grupul Unilever, una dintre cele mai mari companii din lume de bunuri de larg consum.

Daca esti pasionat, muncitor si dornic de noi experiente, vrei sa faci parte dintr-o echipa de succes si sa impartasesti cu ceilalti gustul fin al produselor noastre, te asteptam sa ne cunoastem.

Vino in echipa Betty Ice! Detalii referitoare la Informarea de confidentialitate Betty Ice, parte a grupului Unilever, gasiti aici: https://www.unilevernotices.com/romania/romanian/privacy-notice/notice.html

Publicat 24 mai 2022 Expiră 23 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos