Junior Strategic Buyer

Skilld - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Salut! Noi suntem SKILLD by eJobs și ne-am propus să conectăm super talente cu super companii.

În acest moment suntem în căutarea unui Junior Strategic Buyer pentru unul dintre cei mai mari retaileri din țară.

Vezi dacă acest rol este potrivit pentru tine si aplică!

Ce vei face?

- Vei verifica in sistem livrarile de la furnizori conform comenzilor transmise;
- Vei identifica solutii pentru crearea buferelor de stoc;
- Vei fi responsabil de monitorizare service level zilnic, saptamanal si lunar;
- Vei face market research;
- Vei fi responsabil de listare si delistare furnizori;
- Vei fi responsabil de anticiparea out of stock.

​​​​​​​Daca ti-am starnit interesul, iata ce isi doreste compania de la tine:

-ai experienta in retail alimentar de minim 1 an,
-ai studii superioare in domeniul de marketing sau financiar (reprezinta avantaj),
-esti o persoana analitica, orientata spre identificare de solutii,
-ai foarte bune abilitati de relationare si comunicare,
-ai cunostinte avansate de excel,
-ai cunostinte de limba engleza nivel mediu spre avansat.
Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022