Junior SQL Developer

ICAPCRIF SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam un junior SQL admin care sa ne ajute sa ducem produsele noastre la nivelul urmator. Colegul nostru va trebui sa isi dezvolte abilitatile de optimizare si depanare in SQL.

Fii parte a unei echipe cu experienta care lucreaza pentru a construi solutii software de calitate ridicata.

Descrierea jobului

Cerinte tehnice:
  • RDBMS: Microsoft SQL Server, T-SQL, design de baze de date.
  • Intelegerea conceptului de programare orientate pe obiecte (OOP).
  • Cunoasterea .NET Framework: ASP.NET, C #, Servicii Web, XML reprezinta avantaj.
  • Programare la nivel de client web, constituie avantaj.

Cerinte non-tehnice:
  • Simt de raspundere si orientare spre atingerea obiectivelor.
  • Un membru al echipei cu o atitudine pozitiva.
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.
  • Pasiune pentru invatare si inovatie.

Ceea ce oferim:
  • Oportunitati de avansare in cariera intr-o companie in crestere.
  • Mediul de lucru energic si o echipa internationala colaborativa.
  • Birou modern in inima economica a orasului.
  • Salariu competitiv.

Grupul de companii ICAP CRIF (cunoscut anterior ca grupul de companii ICAP), avand 58 de ani de prezenta de succes in Grecia, Romania, Bulgaria si Cipru, este liderul de piata in Credit Risk Management Solutions din sud-estul Europei.

Grupul de companii ICAP CRIF, prin 6 companii, ofera solutii inovatoare pentru o gama larga de provocari de afaceri. Grupul are peste 260 de angajati, ce prin cunostintele, experienta si abilitatile lor de specialitate ofera servicii de un nivel inalt.
Publicat 19 apr. 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 19 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos