Junior Software Developer

Oraș de lucru
Buzau, Mizil și alte 2
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Daca te regasesti in descrierea de mai jos, VINO in echipa IT APLAST!
  • studii medii tehnice sau studii superioare finalizate sau an terminal (in domeniul IT);
  • cunostinte (HTML / CSS / JavaScript) avansat;
  • cunostinte PHP orientat pe obiecte avansat;
  • cunostinte baze de date oracle - SQL - mysql – nivel incepator/mediu;
  • cunostinte microsoft reporting reprezinta un plus;
  • cunostinte limba engleza – nivel mediu;
  • competente care sa demonstreze responsabilitate, integritate, atentie la detalii, intelegerea textelor scrise, rationament verbal, rezolvarea de probleme.

Descrierea jobului

  • Dezvoltare de aplicatii software cu profil economic si tehnic;
  • Definirea solutiilor tehnice de implementare a cerintelor si dezvoltarea de aplicatii;
  • Intelegerea unor notiuni tehnice, economice si de contabilitate;
  • Asigura suportul tehnic necesar pentru functionarea corecta a aplicatiilor din aria de responsabilitate;
  • Testarea aplicatiilor software;
  • Dezvoltarea de rapoarte si aplicatii;
  • Livrarea de solutii de calitate, fiind responsabil pentru termenele limita asumate in proiecte pe partea de programare.

Suntem un furnizor de ferestre și uși, specializat în comerțul cu amănuntul de bricolaj. Aparținem unui grup de investiții cu sediul în Viena, Austria. Ne mândrim cu 18 ani de experiență pe piață. În tot acest timp am reușit să creăm o echipă de profesioniști orientați spre inovație și performanță.
Deținem două unități de producție pentru ferestre și uși, care acoperă 30 000 mp de spații de producție, birouri și spații de depozitare. Suntem o echipă de peste 270 de persoane pregătite să răspundem la cele mai înalte standarde de calitate.

Cele două unități de producție au sediul în România și avem o filială de vânzări în Austria. În afară de România, suntem prezenți în Europa Centrală și de Est, Belgia, Franța, Italia și Austria.
Suntem capabili să ne adaptăm permanent și rapid la nevoile clienților noștri pentru a oferi produse de înaltă calitate în domeniul ferestrelor, ușilor și fațadelor, la nivel internațional.

Pasiunea echipei noastre și îmbunătățirea continuă a eficienței proceselor vor sta la baza succesului nostru scontat.
Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 3 nov. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos