Junior / Senior Sales Representative

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Engleza nivel conversational;
Vrei sa iti construiesti o cariera in vanzari;
Relationezi si comunici foarte bine cu oricine;
Inveti repede lucruri noi si te adaptezi usor la schimbari;
Iti place interactiunea cu clientii si ai putere de convingere;
Stii sa imbini lucrul in echipa cu atingerea obiectivelor individuale;
Esti o persoana sociabila, dinamica, motivata de rezultate;

Descrierea jobului

Îți vom pune la dispoziție toate resursele și sprijinul de care ai nevoie pentru a reuși și a te dezvolta. Suntem foarte centralizati pe autoperfecționare și vrem să te ajutăm să devii cea mai bună versiune a ta.

Venituri peste medie;
Salariu fix + bonusuri lunare;
Contract pe perioada nedeterminata;
Loc de munca stabil într-un mediu de lucru format dintr-o echipa tanara si dinamica;
Activitati recreative facute in echipa;
Training și îndrumare continuă pentru a avansa cat mai repede in domeniu;

Suntem o companie de BPO, management, marketing și consultanţă. Suntem tineri, dinamici si cu un target clar: ajutam businessuri sa scaleze folosind eficient instrumentele noastre. Livram strategii si gestionam campanii complexe!

Crezi ca te potrivesti?
Te asteptam in echipa noastra!

Publicat 8 nov. 2021 Reactualizat 9 dec. 2021 Expiră 7 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos