Junior / Senior Copywriter / Digital Marketing Trainee

Servicii SEO BUCURESTI 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Oferim un job part-time 2 ore pe zi (pentru studenti - plata aferenta la 2 ore / zi) sau full-time (daca ai experienta). Iti doresti sa lucrezi in domeniul marketing-ului digital?
Daca esti student/a un job part-time iti poate prinde bine pentru a castiga experienta intr-o industrie de viitor. Daca ai terminat deja studiile si iti doresti sa vezi cum este sa lucrezi in domeniul marketing-ului digital, contacteaza-ne pentru un job full-time.

Consideri ca ai abilități bune de comunicare, prezentare și creativitate? Te invitam sa ne cunosti si sa faci parte din echipa noastra.

Condiții:
  • In primul rand aplica doar daca esti pasionat de scris.
  • Este important sa stii sa scrii corect.
  • Trebuie sa fii receptiv la feedback-ul primit.
  • Cunostinte avansate de folosire a pachetului Microsoft Office - Word
  • Cunoștințe de limba engleză scris medium/avansat
  • Cunostinte de alte limbi straine (scris) constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale includ cele de mai jos si multe altele. In functie de abilitatile tale, vom descoperi impreuna care este nisa unde poti veni cu plus valoare.
  • Realizarea diferitelor tipuri de prezentări pentru firme, produselor si servicii
  • Administrarea paginilor de blog sau social media
  • Creare de continut scris pentru pagini de website
  • Scriere si publicare de articole de blog
  • Scriere si postare de advertoriale / comunicate de presa
  • Creare de continut scris pentru social media
  • Munca de research si analiza a domeniilor despre care scriem

O lume plina de provocari? Acolo unde altii vad probleme - noi vedem oportunitati. Daca si tu crezi ca norocul este intersectia dintre oportunitati si pregatire , atunci hai sa ne cunoastem .
Suntem o agentie de promovare online si optimizare SEO. Lucram atat pentru clientii din tara, cat si pentru clienti din strainatate.

Publicat 2 Sept. 2022 Expiră 2 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.