Publicat 10 Iul 2006 | Reactualizat 06 Aug 2006 | Expiră 10 Aug 2006

junior-senior contabil in cadrul firmei de audit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Personal skills

- Analytical mind, accurate, attention to details, able to meet tight deadlines
- Good communication skills, team worker
- The desire to learn an understand the changing legislation enviroment
-ASE -accounting or banks departments

Descrierea jobului

-analiza situatiilor financiar-economice pentru clientii societatii noastre
-tinerea evidentei contabile
-intocmirea de cash-flow, bilant, Cont de profit si pierderi in lei si valuta
-intocmirea situatiilor in Excel si Word (Microsoft)

Oferta:
-lucrul in echipa
-Cursuri de specializare platite integral de firma
-Bonuri de masa oferite angajatilor
-Prime specifice sarbatorilor
-Salariul competitiv
-Mediu de lucru profesionist si placut

Descrierea companiei

3B EXPERT AUDIT
- auditors-accountants-consultants-

a fost infiintata in 1998 beneficiind de experienta de peste 20 de ani din cadrul ministerului de finante ai asociatilor fondatori .

Pentru mai multe detalii accesati the world wide web at : www.auditor.ro

Expirat
junior-senior contabil in cadrul firmei de audit  -  3B EXPERT AUDIT