de ani Fără Frică...

Publicat 07 Nov 2019 | Reactualizat 07 Dec 2019 | Expiră 08 Dec 2019

Junior Sales Manager - Vanzari software corporate (B2B)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

· Absolvent facultate sau inca in curs de finalizare Master/MBA
· Sociabil si prezentabil
· Viteza mare de utlizare Excel/Word, Internet
· Capabil sa sustina prezentari ale solutiilor software catre clienti
· Minim 1 an experienta de condus auto
· Media de bacalaureat > 9
· Nota licenta > 9

Descrierea jobului

Ce iti oferim:

Masina de serviciu + laptop + telefon mobil + bonuri de masa
Pachet salarial foarte atractiv
Acordarea unor bonusuri care recompensează performanța individuală și pe cea de echipă;
Susținere și promovare în carieră

Responsabilitati:

Contactezi clienti potentiali si raspunzi cererilor venite din partea acestora
Prezinti detaliat produsele/serviciile noastre clientilor.
Negociezi contracte cu clientii
Atributii post vanzari (after-sales) - discuti regulat cu clientii, le identifici problemele si nevoile de dezvoltare software si incerci sa le oferi solutii
Training cu utilizatorii aplicatiei
Construiesti relații durabile cu clienții

Creative General Invest SRL face parte din grupul de firme Creasoft(www.creasoft.ro) si este partener ORANGE pe solutii de telemetrie tip B2B. Proiectam si producem software si hardware dedicat produselor noastre complexe. Principalele produse: solutii de telemetrie si monitorizare active, pontaj electronic, control acces, yale hoteliere inteligente cu control de la distanta.

Expirat
Junior Sales Manager - Vanzari software corporate (B2B)  -  Creative General Invest

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles