Junior Sales Agent - Echipamente de constructii Roman

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii tehnice/ inginerie mecanica/ facultatea de utilaj tehnologic;
  • Proactiv, persoana orientata catre client si rezultate, atentie la detalii;
  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu/ avansat.;
  • Cunostinte operare calculator (MS Office, Microsoft Outlook);
  • Posesor permis de conducere (categoria B);
  • Disponibilitatea de a se deplasa in zona de care raspunde.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Promoveaza, prezinta si vinde masinile si utilajele de constructii comercializate de companie, in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.
  • Stabiliteste intalniri cu clientii din zona de care raspunde si pastreaza un contact permanent cu acestia.
  • Colaboreaza cu toate celelalte departamente ale companiei pentru a definitiva operatiunea de vanzare.
  • Propune si participa la actiuni de promovare a ofertelor companiei (demonstratii, expozitii, targuri).

Te vei bucura de:
  • Masina de Serviciu
  • Instrumente de lucru (calculator, telefon)
  • Pachet salarial atractiv
  • Schema de bonusare
  • Tichete de masa
  • 25 zile de concediu
  • Asigurare medicala privata
  • Oportunitati de training in tara si in strainatate
  • Abonament Bookster

Titan Machinery Romania, parte a grupului Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole si de constructii din lume, va invita sa va alaturati echipei noastre.
Publicat 15 nov. 2021 Reactualizat 13 dec. 2021 Expiră 15 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos