Junior Recruiter

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

RE/MAX Top Estate Team își caută coleg sau colegă nouă cu vino-ncoace, cu atenție la detalii, spirit practic și care să aibă harul de a vorbi cu zâmbet chiar și la telefon. Suntem în cautarea unui profesionist, cu experiență în recrutare.
Așa că, dacă ești în căutarea unui loc de muncă, unde să lucrezi alături de colegi simpatici, depune-ți CV-ul și noi te invităm la o cafea.

Descrierea jobului

Obiectivele postului:
Recrutarea si selectia necesarului de personal conform necesitatilor companiei.

Responsabilitati:
- pregatirea si coordonarea intregului proces de recrutare si selectie de volum;
- selectarea candidatilor in functie de profilurile discutate cu managerii;
- identificarea celor mai potrivite si rentabile surse de recrutare;
- redactarea si publicarea anunturilor de recrutare specifice;
- oferirea suportului pentru managerii de locatii privind procesele interne de recrutare si transferuri;
- cunoasterea si respectarea politicilor si procedurilor companiei.

Beneficii:
- pachet salarial + bonus: se discuta in cadrul interviului
- program 8 ore, L-V, 09:00-18:00
- mediu de lucru placut
- colectiv tanar

Specializați în reprezentarea clienților noștri în achiziționarea și vânzarea de locuințe existente, construcții noi și terenuri în București / România.

Publicat 24 nov. 2021 Expiră 24 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos