Publicat 18 Feb 2019 | Reactualizat 20 Mar 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Junior Recruiter

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare (pot fi si in curs de finalizare);
  • Foarte bune abilitati de comunicare,relationare, capacitate de ascultare activa;
  • Echilibru emotional, constanta in atitudini si manifestari;
  • Atitudine pozitiva, abilitate de a se mobiliza si de a-i mobiliza pe altii;
  • Abilitati de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor;
  • Abilitati de prezentare;
  • Atentie la detalii;
  • Rezistenta la stres;
  • Flexibilitate;
  • Buna cunoastere a pachetului MS Office.

Descrierea jobului

Scopul principal al postului: Selectia si recrutarea candidatilor pentru postul de Operator pariuri sportive.

Atributii si responsabilitati:

  • Comunica constant cu managerii de echipe din zona alocata, in vederea identificarii necesarului de personal pentru postul de Operator pariuri sportive;
  • Tine evidenta posturilor vacante de Operator pariuri sportive;
  • Participa la conceperea anunturilor de recrutare si le posteaza pe canalele de recrutare identificate;
  • Administreaza canalele de recrutare potrivite pentru postul de Operator pariuri sportive si monitorizeaza constant piata in vederea identificarii si dezvoltarii acestor canale;
  • Realizeaza screening-ul si selectarea CV-urilor candidatilor, conform profilului cautat;
  • Programeaza si sustine interviurile de angajare, individuale sau de grup;
  • Informeaza candidatii si managerii de echipe cu privire la rezultatul procesului de selectie;
  • Gestioneaza bugetul de recrutare pentru zona alocata;
  • Participa la diverse proiecte interne, aferente zonei de recrutare/training.

Fortuna Entertainment Group (FEG) is part of Penta Investments Group, a Central European investment group founded in 1994, specializing in long-term value investing. Today, the Group actively develops companies and projects, primarily in healthcare, financial services, retail, manufacturing, media and real estate.

Fortuna Entertainment Group provides a broad suite of gaming products such as real-time betting, sports wagering, virtual action and lotto games. Fortuna Entertainment Group (FEG) is present in Central and South-East part of Europe in 5 countries, including Romania.

In Romania, FEG is operating under two brands: „Casa Pariurilor“ and “Fortuna” in more than 1550 betting shops spread around the Country, having more than 3,200 employees.

Expirat
Junior Recruiter  -  S.C. HATTRICK BET S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles