Publicat 15 Feb 2021 | Reactualizat 15 Mar 2021 | Expiră 18 Mar 2021

Junior Project Manager - Proiecte Fonduri Europene

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare: economice/juridice/tehnice - avantaj domeniul economic / master studii economice / management proiect
- Entry level - experiență 0-2 ani
- Experiență în domeniul managementului proiectelor - fonduri nerambursabile UE
- Abilități foarte bune de planificare și organizare;
- Abilități de comunicare, atât în scris, cât și verbal;
- Capacitate de adaptare la activități noi
- Plăcerea și abilitatea de a se dezvolta în permanență și de a învăța lucruri noi
- Cunoștințe de utilizare calculator și suita office - excel, word, powerpoint
- Permis de conducere - cat. B

Descrierea jobului

Descriere job / responsabilități
- Analizează eligibilitatea potențialilor clienți în funcțiune de oportunitățile de finanțare și prescorare punctaj;
- Oferire informații necesare accesării finanțărilor nerambursabile;
- Verificarea documentelor primite din partea clienților;
- Elaborare cererii de finanțare și / sau a planului de afaceri și anexe;
- Urmărește proiectul / planul de afaceri, rezultatele așteptate și graficele de implementare;
- Asigurarea managementului implementării proiectului (planificare, organizare, monitorizare și control)
- Participare la derularea procedurilor de achiziție publică aferent proiectelor;
- Urmărirea execuției contractelor încheiate din cadrul proiectelor;
- Pregătirea documentelor justificative pentru decontarea cheltuielilor din documentația de finanțare - elaborare cereri de plată / rambursare;
- Colaborează cu departamentele suport pentru realizarea activității;
- Se asigură că datele și informațiile colectate sunt relevante și corecte.

Beneficii:
- Să lucrezi într-o echipă tânără și foarte deschisă;
- Investim în tine și în dezvoltarea ta profesională;
- Un pachet motivațional atractiv și competitiv bazat pe performanță;
- Seriozitate, mediu și condiții de lucru excelente;
- Un management tânăr, deschis și motivant.

Pasiunea noastră profitul clienților noștri. Oferim servicii de consultanță specializată în domeniul fondurilor europene, fonduri nerambursabile. Consultanță în elaborare și management de proiecte, respectiv în achiziții publice. Vă întrebați de unde vine denumirea de Draupnir? Este un simbol din mitologia nordică, un simbol important pentru economia de astăzi, respectiv reprezintă profitabilitatea. Da așa este, profitabilitatea reprezentată de inelul de aur al lui Odin, inel care avea ”obiceiul” de a se multiplica în fiecare după a 9-a noapte – creând 8 noi inele de aur identice. Prin munca noastră asta vrem să aducem în lumea noastră, în viața clienților, contribuind la succesul afacerilor voastre și implicit și la al nostru.
Draupnir înființat în ianuarie 2019 cu scopul de a face lucrurile altfel, de a realiza împreună cu clienții noștri visurile lor, de a ajuta la fiecare pas începând de la înființare (start up) prin realizarea de primele investiții până la profitabilitate și dezvoltare continuă respectiv scale up suntem alături de clienții noștri cu experiența noastră de aproape 10 ani în diferite domenii ale vieții de business și cunoștințele noastre în domeniile care fac obiectul principalelor noastre activități. Credem în munca grea, în calitate, în informare corectă și consultare adecvată pentru ca voi, clienții noștrii, să puteți lua decizii în condiții optime și să creștem împreună șansele voastre de succes.

Expirat
Junior Project Manager - Proiecte Fonduri Europene  -  Draupnir S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles