Publicat 23 Apr 2021 | Reactualizat 14 Mai 2021 | Expiră 23 Mai 2021

Junior Project Manager Eatzz & La Jumate

1 post

Candidatul ideal

Te invitam in echipa noastra daca:

  • ai experienta de 1-2 ani in management de proiect;
  • esti absolvent al unei facultati de profil economic, management, marketing sau domenii asemenatoare;
  • ai aptitudini foarte bune de negociere si atentie sporita la detalii;
  • ai bune abilitati dе leadership, comunicare, planificare, organizare, coordonare si control;
  • ai cunostinte generale din domeniul de business cum ar fi: vanzari, comercial, marketing, marketplace.

Descrierea jobului

Ce urmeaza sa faci:

  • Sa identifici nevoile clientului;
  • Sa planifici proiectele din punct de vedere resurse si alocare de timp;
  • Sa mentii o comunicare clara atat cu clientii, cat si cu furnizorii, negociind cei mai buni termeni cu ambele parti;
  • sa organizezi si sa stabilesti sarcinile de zi cu zi in ordinea prioritatilor;
  • Sa realizezi diverse raportari specific;
  • Sa contribui cu idei pentru imbunatatirea continua a procesului de lucru.

Suntem echipa Antena Group. Venim zilnic la birou (sau mergem pe teren) cu entuziasm, cu placerea de a lucra cu colegii si cu dorinta de a oferi celor care ne urmaresc (la TV si in online) o stare de relaxare, de a se distra si informa evadand in universul creat de noi. Cele mai importante cifre pentru noi sunt cele de audienta.

De la inceput ne-am dorit sa fim cei mai buni in ceea ce facem. Pentru asta trebuie sa fim in fiecare zi mai buni: sa experimentam, sa invatam din greseli si sa avem incredere in noi si in viitorul pe care il construim impreuna.

In momentele importante ne mobilizam intotdeauna. Pentru noi nimic nu se compara cu satisfactia depasirii situatiilor “imposibile”. Ne place sa transformam imposibilului in posibil.

Junior Project Manager Eatzz & La Jumate  -  ANTENA TV GROUP S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles