Junior Project Manager BTL(Magurele, Jud. Ilfov)

NAN LOGISTIC SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

La NAN EVENTS/NAN LOGISTIC suntem nu doar pasionati de proiectele pe care le gestionam zi de zi, dar suntem mai ales pasionati de cuvantul echipa, de oamenii care fac aceste proiecte sa se intample. Este o prioritate pentru cultura noastra organizationala sa recrutam oameni talentati si motivati si sa cream un mediu de lucru dinamic.

Daca:
- ai experienta minim 1-2 ani , pe un post similar
- studii superioare finalizate sau absolvent de studii universitare: comunicare, publicitate, marketing ar fi un plus
- stapanesti foarte bine pachetul MS Office (Word, Excel, Powepoint s.a)
- skill-uri interpersonale si de comunicare foarte bune;
- responsabilitate si rezistenta la stres si program prelungit
- inveti usor lucruri noi
- ai gandire analitica
- esti pro-client si identifici usor solutii pragmatice
- privesti proiectele ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltare
- orientare spre rezolvarea problemelor
- atentie la detalii
- carnet de conducere și mașină personală este un must (se va oferi decont carburant)

Ne dorim sa te cunoastem!

Descrierea jobului

Descrierea Jobului:
- Implicarea activa in toate etapele proiectelor si eficienta in gestionarea acestora
- Ofera asistență managerului de cont / conducătorului de proiect
- Transmiterea ofertelor catre clienti, sub indrumuarea managerului de cont
- Cunoaste foarte bine materiale ce constituite inventarul clientilor si opereaza corect informatiile in cadrul acestora
- Organizarea și prioritizarea task-urilor;
- Prospectarea pietei pentru identificarea de noi furnizori, spre optimizarea costurilor
- Lansarea, urmarirea si mentinerea relatiei cu diversi furnizori
- Raportare zilnică /săptămânală/ lunară către managementul superior
- Sarcini administrative

Beneficii:
- loc de munca stabil si sanse reale de avansare
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- pachet salarial atractiv, incluzand decont combusitibil

Punct de lucru: Magurele, Jud. Ilfov

Reprezentam un grup de companii cu activitate in sfera BTL/Events: transporturi, depozitare, inchiriere logistica,implementare, servicii tehnologice de ultima generatie (live streaming, solutii Wi-Fi pentru evenimente cu pana la 20.000 de utilizatori simultani, activari 360 photo).

Publicat 4 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022