de ani Fără Frică...

Publicat 30 Iun 2006 | Reactualizat 02 Iul 2006 | Expiră 31 Iul 2006

Junior Programmer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
-absolvent sau student in ultimul an al unei facultati de profil;
-autonomie, initiativa, spirit de echipa, mobilitate;
-cunoasterea limbii franceze reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Participarea la dezvoltarea de produse software

Responsabilitati:
- realizarea de noi functionalitati conform specificatiilor;
- realizarea de noi interfete pentru diverse platforme si sisteme de operare;
-optimizarea algoritmilor aplicatiilor;
- implicare pe parcursul intregului ciclu de dezvoltare a produsului

Oferta (bonusuri, beneficii):

-mediu de lucru dinamic si stimulativ;
-pachet salarial motivant, tichete de restaurant, asigurare medicala privata;
- training-uri, certificari, perspective reale de promovare;
-deplasari in strainatate;
-bonus pentru relocarea in Bucuresti.

AXWAY Romania este filiala companiei multinationale Axway una dintre cele mai importante companii mondiale in domeniul integrarii de aplicatii (EAI). Cu o experienta de peste 20 de ani, Axway accelereaza bussines-ul a mai mult de 6 000 de clienti din intreaga lume.
www.axway.com

Expirat
Junior Programmer  -  Axway Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles