de ani Fără Frică...

Publicat 11 Apr 2008 | Reactualizat 11 Mai 2008 | Expiră 12 Mai 2008

Junior Programmer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent sau student la o facultate de profil informatic
- Cu sau fara experienta

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Dezvoltarea de aplicatii web complexe pe baza cerintelor;
- Analiza erorilor tehnice si functionale, si generarea de solutii adecvate;
- Documentarea codului scris.

Cerinte:
- HTML, CSS, JavaScript
- Experienta cu cel putin una din tehnologiile: PHP + MySQL, ASP.NET + MSSQL;
- Cunostinte AJAX sau MS SQL Stored Procedures reprezinta un avantaj.

Ce oferim:
- Pachet salarial motivant;
- Incurajarea ideilor proprii si chiar investitii in promovarea lor
- Mediu de lucru relaxat si ambient placut.

Convex Network este o companie de servicii IT. Ne ocupam cu dezvoltarea de aplicatii web pe baza cerintelor clientilor, implementare infrastructura IT bazata pe tehnologii microsoft, si externalizare departament IT.
Creativitatea, îndrazneala, dinamismul, deschiderea, grija pentru detalii, consecventa ne definesc în tot ceea ce facem.
Noi vom schimba tiparele si ne vom dezvolta în continuare pentru a oferi serviciile de calitate de care este nevoie, inovatie si transparenta.
Te invitam sa te alaturi echipei Convex Network si avem încredere ca impartasim aceeasi convingere: Noi facem IT!

Expirat
Junior Programmer  -  Convex Network

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles