de ani Fără Frică...

Publicat 05 Nov 2007 | Reactualizat 04 Dec 2007 | Expiră 05 Nov 2007

Junior Programmer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta relevanta in Visual C++/C# sau Visual Basic
- analiza si design, cunoasterea OOP
- cunostinte SQL (DDL, DML)
- experienta cu DirectX/DirectShow constituie avantaj
- perseverenta
- persoana de incredere, cu simtul raspunderii
- flexibilitate
- limba engleza
Alte aptitudini care pot constitui avantaje:
- cunostinte Linux
- experienta tehnologii web
- disponibilitate pentru a invata lucruri noi, cautam adapabilitate si eficienta in lucru

Descrierea jobului

Descrierea postului:
* Dezvoltarea si intretinerea de aplicatii sub Windows orientate catre design/grafica;
* Respectarea termenelor de predare intermediara si finala a proiectelor;
* Adoptarea de solutii eficiente la problemele de programare. Realizarea cu promptitudine si profesionalism a sarcinilor primite;
* Pastrarea unor relatii de colaborare si colegialitate in cadrul echipei.

Oferta (bonusuri, beneficii):
Pachet salarial atractiv.
Mediu dinamic - hands-on.
Proiecte foarte interesante.
Implicare si responsabilizare.

Intertel Communications este o companie romano-olandeza infiintata in anul 2002, avand ca si domenii de activitate: telecomunicatii si marketing direct. Ofera servicii de call center, database management, solutii interactive in media/televiziuni.

Expirat
Junior Programmer  -  Intertel Communications

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles