de ani Fără Frică...

Publicat 26 Feb 2007 | Reactualizat 27 Mar 2007 | Expiră 29 Mar 2007

Junior Programmer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent sau student in an terminal al unei facultati cu profil de specialitate: Informatică, Economic – Cibernetică, Matematică sau Automatică - Calculatoare
- Experienta minim 1 an in programare
- Cunostinte de tehnici de programare orientate obiect
- Limba engleza – nivel mediu
- Persoana tanara, entuziasta dispusa sa invete

Descrierea jobului

Descrierea postului:
Clientul nostru este o casa de productie software importanta care activeaza atat pe piata serviciilor de tip outsourcing cat si oferind solutii specializate. Pentru a raspunde nevoilor de dezvoltare organizationale, clientul nostru cauta persoane calificate pentru postul de Junior Programmer. Daca iti doresti o cariera in IT, daca vrei sa te dezvolti ca si PROGRAMATOR intr-un mediu profesionist, aplica on-line sau trimite cv-ul la adresa irina@plushr.ro.

Responsabilitati:
- Programare module software standard / personalizate
- Realizare si intretinere aplicatii software

Beneficii:
- schema salariala motivanta
- mediu profesionist
- programe de dezvoltare profesionala
- participarea in proiecte ample de dezvoltare aplicatii software (ERP)

PLUS HR SOLUTIONS este o companie de consultanta in domeniul resurselor umane. Serviciile pe care le furnizam sunt: recrutare si selectie de personal, executive search, evaluare si testare psihologica , assessment center, consultanta

Expirat
Junior Programmer  -  PLUS HR SOLUTIONS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles