JUNIOR PRODUCT MANAGER

ACE MED PHARM SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dacă ești pasionat de marketing, branding și comunicare, hai să ne cunoaștem!

Ce ne dorim de la tine? Să ai:
  • Studii superioare finalizate – de preferat specializarea marketing/ comunicare
  • Experiență de minim 1 an pe un post similar - constituie avantaj
  • Experiență și cunoștințe în industria farmaceutică/ cosmetică - constituie avantaj
  • Experiență în zona de digital/ online
  • Cunoștințe Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Cunoștințe de limba engleză (nivel mediu: scris, citit, vorbit)
  • Gândire creativă
  • Abilități de comunicare
  • Atitudine pozitivă

Descrierea jobului

Ce vei face:
Pentru că ești o persoană creativă și dornică să își pună ideile în practică, te vei ocupa să:
  • Gestionezi paginile de social media ale companiei
  • Actualizezi materialele promoționale ale companiei
  • Propui campanii promoționale pentru brandurile companiei
  • Monitorizezi competiția în digital & online și vei veni cu propuneri pentru dezvoltarea brandurilor companiei