Publicat 12 Ian 2021 | Reactualizat 09 Feb 2021 | Expiră 12 Feb 2021

Junior PHP Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorim să ne extindem echipa web și căutăm un coleg pasionat, ambițios, pragmatic, sociabil, care va deveni un partener pe termen lung și membru de bază în echipa noastră.

Vei lucra împreună cu echipele din România și Spania, pentru unul dintre cele mai mari proiecte de e-commerce din Europa.

Descrierea jobului

Cerințe:

  • Experiență în dezvoltare PHP de cel puțin 1 an;
  • Cunoștințe de bază de programare:
    • HTML & CSS;
    • JavaScript;
    • mySQL.
Beneficii:
  • Salariu atractiv care reflectă responsabilitățile și bonusuri pe proiect;
  • Job full-time;
  • Posibilitatea de a învăța tehnologii noi, fiind implicat în implementări cu diverse grade de complexitate;
  • Vei fi factor decizional în zona tehnică și de arhitectura a sistemului software;
  • Un mediu de lucru flexibil (în principal remote), multicultural, orientat către rezultate, specific unei companii inovative;
  • O echipă de profesioniști pasionați, atât pe partea tehnică, cât și de business;
  • Mod de lucru agil și structurat.

Oceano is a B2B marketplace that empowers thousands of retail entrepreneurs in Central and Eastern Europe to access the best-fitted suppliers to stock their stores risk free, grow their businesses and become more efficient.

Our goal is to become one of the largest e-commerce project in Europe, based on Artificial Intelligence / Machine Learning.

Expirat
Junior PHP Developer  -  OCEANO MERCADO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles