Publicat 12 Oct 2017 | Expiră 11 Nov 2017

JUNIOR MARKETING

1 post

Candidatul ideal

-Persoană motivata, orientata spre rezultate masurabile si atenta la detalii
-Persoană creativa, serioasa, tenace, implicata
-Abilitati de organizare si planificare
-Abilitati de comunicare, persoana deschisa, responsabila
-Persoana cu atitudine pozitiva, initiativa, proactiva, integra
-Limba engleza – nivel avansat
-Experienta in lucrul cu pachetul Word, Excel, Powerpoint
-Studiile superioare in domeniu reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Cautam o persoana pasionata de marketing si comunicare, dornica sa-si puna in aplicare experienta si cunostintele. O abordare creativa, realismul, orientarea catre rezultate masurabile in vanzari reprezinta factorii cheie de succes.

Descrierea postului:
- Se implica in realizarea campaniilor integrate de promovare pe diverse produse, pe mai multe medii
- Se implica in realizarea campaniilor targetate pe diverse publicuri: consumatori, intermediari etc
- Se implica in administrarea prezentei on-line si offline a brandului
- Concepe materialele publicitare de tip advertorial si macheta publicitara
- Colaboreaza si negociaza cu furnizori, colaboratori
- Organizeaza si participa la targuri, conferinte de profil

Locatia postului: FALTICENI

Alevia este o companie romaneasca producatoare de suplimente alimentare si ceaiuri. Scopul fundamental al existenţei Aleviei este de a fi un sprijin real pentru sănătatea cât mai multor oameni. Sănătatea e de nepreţuit pentru viaţa noastră şi e important să avem grijă de ea în fiecare zi.

JUNIOR MARKETING  -  ALEVIA SRL