Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 31 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Junior Key Account Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne dorim ca viitorul nostru coleg sa aiba:

  • Excelente abilitati de comunicare si putere de convingere
  • Experienta in vanzari (avantaj experienta in relatiile comerciale cu lanturi de magazine)
  • Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor
  • Abilitati de comunicare scrisa si verbala
  • Abilitati numerice cu aptitudini in utilizarea pachetului MS Office (in principal Excel)
  • Studii superioare

Descrierea jobului

Rolul solicita un inalt grad de autonomie in procesul de indeplinire a sarcinilor datorita expunerii la un set complex de situatii si arii de responsabilitate in cadrul companiei care vor include:
-rapoarte de vanzari saptamanale si lunare
-gestionarea portofoliului de clienti existenti
-intretinere si gestionare diverse baze de date
-participare la targurile de profil
-mentinerea unei relatii stranse cu departamentele de Marketing si Contabilitate

Noua Luni has become, in more than 10 years of business, one of the main pillars of the mother and child care products market with a wide and varied range of specialized products.
Brands represented: Tommee Tippee, Peg Perego, Tiny Love, Laboratoires Gilbert
Our online store: 9lunishop.ro
The Facebook page of 9Luni: facebook.com/9luni

Expirat
Junior Key Account Manager  -  NOUA LUNI