Publicat 06 Ian 2019 | Expiră 06 Feb 2019

JUNIOR -INGINER INSTALATII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare in domeniul instalatiilor ;
-Cunostinte pachet Ms Office;
-Experienta in domeniu reprezinta avantaj;

Descrierea jobului

-Participa la toate fazele proiectului de la inceputul proiectului si pana la receptia finala;
-Coordoneaza in paralel mai multe proiecte;
-Raspunde de incadrarea in termene limita si bugete alocate;
-Urmareste lucrarea pe parcursul desfasurarii ei si tine legatura cu beneficiarul;
-Dezvolta strategii, planuri in vederea realizarii obiectivelor.

BMF GRUP este o companie de top, specializata in servicii integrate pentru toate tipurile de cladiri.
Echipa BMF are expertiza in SERVICII INTEGRATE de FACILITY MANAGEMENT pentru constructii, cum ar fi: centre comerciale, birouri, platforme logistice, magazine multibrand, asambluri rezidentiale, locatii bancare.

Expirat
JUNIOR -INGINER INSTALATII  -  BMF TOTAL SERV SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles