Junior Executive

Oraș de lucru
Studii
Salariu 1500 - 3000 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Daca iti doresti un job in care sa acumulezi experienta, cu un program in functie de stilul tau de viata dar in acelsi timp cu o varietate de situatii ce te pot dezvolta/ pregati in plan profesional, ne poti trimite un mesaj.
  • Suntem o echipa mica, apreciem munca dar si relaxarea atunci cand este cazul.
  • Nu punem accent pe cantitate, ne dorim calitate si implicare, iar domeniul produselor personalziate poate fi unul de cariera si de succes financiar!

Avem birourile in zona Carrefour Orhideea / Grozavesti si ne-ar facea mare placere sa ne vizitezi pentru o discutie.

Descrierea jobului

Caracteristici principale ale job-ului:
  • Activitate de secretariat (preluare mail-uri de baza, inregistrare documente);
  • Preluare comenzi online, pregatire, facturare; etichetare;
  • Preluare materiale, achizitii, inregistrare;
  • Gestionarea relatiei cu diversi furnizori de servicii si/sau produse.

Beneficii:
  • Salariul este cuprins intre 1500 - 3000 ron;
  • Mediul de lucru placut.

Probgas.ro este o companie cu sediul in Bucuresti ce activiteaza in domeniul ambalajelor flexibile, produse din hartie personalizate cu vanzare in online/offline. Activitatea de baza este productia si distributia de sacose personalizate.

Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 10 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022