de ani Fără Frică...

Publicat 23 Nov 2006 | Reactualizat 24 Dec 2006 | Expiră 24 Dec 2006

Junior engineer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Student an terminal sau tanar absolvent facultate de Constructii sau similar care doreste sa se afirme in cadrul unui proiect comercial dezvoltat de o companie internationala de renume.

Cunostinte:
MS Office & MS Project
Cunostinte in domeniile: electrical, cooling, air conditioning, heating

Descrierea jobului

Castig semnificativ de experienta in domeniu, salariu motivant

Companie internationala de anteprenoriat ce dezvolta un proiect comercial in Constanta; puteti trimite CV si la e-mail roxana@neocity.ro sau nr. de fax 021 230 1874.

Expirat
Junior engineer  -  City Park Project Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles