Publicat 23 Feb 2021 | Reactualizat 23 Mar 2021 | Expiră 26 Mar 2021

Junior Data Engineer

12 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Pasionat de IT
  • Cunoștințe de bază de IT
  • Limbă engleză avansat
  • Dornic să se angajeze part-time sau full-time
  • Fără experiență profesională
  • Capabil să rezolve probleme complexe

Descrierea jobului

12 joburi disponibile pe care le oferim prin partenerii nostri in domenile:

  • data engineer
  • database administrator
  • database developer
  • business intelligence engineer
  • big data engineer
  • data analyst
  • data scientist
  • reporting specialist
Salariu minim garantat:
  • 4000 RON net
Program de formare înaintea angajării:
  • 6 luni
  • 20h/săptămână
  • Certificare Microsoft inclusă în programul de formare.
  • Angajarea este garantată și se face doar după programul de formare.
Taxă școlarizare:
  • 25440 RON
  • plata în rate de la momentul angajării

NEXUS Learning Laboratory este un concept nou pe piața din România care oferă educație premium accesibilă oricărui pasionat de IT și care garantează jobul la finalul formării. Compania a fost fondată de antreprenori de succes care conduc companii de IT și înțeleg nevoile pieței. Ei sunt cei care se vor implica direct în procesul educațional pentru a livra angajați juniori de top. Mai multe detalii găsești pe site-ul nostru: http://www.nexuslearninglab.ro/.

Expirat
Junior Data Engineer  -  Nexus Learning Laboratory S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles