Publicat 27 Ian 2020 | Reactualizat 17 Feb 2020 | Expiră 26 Feb 2020

Junior Customer Friendship Officer

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.

Candidatul ideal

Căutăm un coleg vesel și descurcăreț, care să mențină relația cu cei pestede booksteri și să le răspundă cu zâmbetul pe buze atunci când au întrebări și ne scriu. Chiar și când se întâmplă ca un cititor să ne ceară o recomandare de pizza în loc de cărți ;-)

Descrierea jobului

Cum ești tu?

  • Iți place să comunici și să rezolvi încurcături;
  • Poți face să zâmbească și o funcționară neprietenoasă;
  • Ești atent chiar și la cele mai mici detalii și iți place să faci lucrurile cât mai bine;
  • Dacă ai de făcut ceva până vineri, preferi să fie gata miercuri;
  • Vrei un loc de muncă fain, unde să simți că aduci valoare societății;
  • Vrei să lucrezi într-o echipă alături de tineri veseli și isteți ;-)

Ce vei face?
  • Vei ține legătura cu abonații care ne scriu și vei rezolva orice situație neprevăzută în cel mai scurt timp;
  • Vei înțelege ce preferă să citească booksterii noștri și le vei recomanda noutăți și cărți adaptate profilului fiecăruia;
  • Împreună cu Customer Friedship Manager, te vei gândi la moduri noi prin care să răspundem cât mai rapid și adăugăm cât mai multă valoare abonaților care ne scriu pe e-mail, chat sau Facebook;
  • Vei fi „Vocea booksterilor", asigurându-te că echipa noastră răspunde la fiecare întrebare și cerere din partea lor.

Ce beneficii ai?
  • Pachet salarial competitiv;
  • Bonuri de masă și abonament pentru mobil;
  • Abonament premium la clinicile medicale Regina Maria și la săli de sport prin 7Card;
  • Un mediu de lucru vesel;
  • Pauză de lectură zilnică;
  • Cafea bună și ceaiuri aromate;
  • „Healthy Bar” cu fructe proaspete, alune, migdale și alte semințe crude;
  • Happy Hours și teambuildinguri;

Cum aplici?
Doar aplicațiile primite pe site-ul nostru de cariere vor fi luate în considerare. Următoarea etapă în procesul de recrutare este un test tip GMAT cu 25 de întrebări.

Read’n’Roll!

Bookster este o bibliotecă publică modernă care revoluționează modul în care citim.

Comunitatea Bookster a trecut de 100.000 de cititori care au acces gratuit la cele mai bune cărți din lume și la o experiență super faină.

Aproape 1.000 de companii din toată țara le oferă angajaților serviciile de livrare și de promovare a lecturii oferite de Bookster: Banca Transilvania, ING, Orange, IBM, Kaufland, BRD, BCR, Ernst&Young, etc. și lista crește în fiecare săptămână. Suntem o echipă de profesioniști tineri, veseli și motivați de o misiune comună: să inspirăm oamenii să își descopere visele și să le atingă.

Ne dorim să construim cel mai fain mediu de lucru din România: un proiect modern unde istețimea, creativitatea și profesionalismul se întâlnesc cu antreprenoriatul social, flexibilitatea și distracția. Un loc unde vii cu drag dimineața și pleci cu greu seara. Bookster este și locul unde te descoperi și înveți – din cărți, din cursuri, din dezbateri, dar mai ales de la colegi.

Credem că oamenii stau la baza succesului oricărui proiect și de aceea acordăm o atenție foarte mare procesului de recrutare. Vrem să-i selectăm pe cei mai buni oameni care se potrivesc cu valorile noastre: Be kind, In

Ai aplicat
Junior Customer Friendship Officer  -  Bookster

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles