Publicat 18 Mar 2019 | Reactualizat 15 Apr 2019 | Expiră 18 Apr 2019

Junior CONTENT MARKETING SPECIALIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • absolvent studii superioare;
  • experienta profesionala in domeniu;
  • cunoasterea publicul tinta;
  • cunostinte foarte bune de limba romana;
  • cunostinte bune de limba engleza.

Descrierea jobului

Recrutam pentru completarea echipei Lajumate.ro, Junior CONTENT MARKETING SPECIALIST

Lajumate.ro este o platformă de anunțuri online, cu verticalele de anunturi HomeZZ.ro, JobZZ.ro si CarZZ.ro, impreuna acestea avand ca scop facilitarea procesului de vânzare-cumpărare, respectiv recrutare de personal.
Suntem o echipă tânără, puternică și 100% dedicată care își propune să atingă cele mai bune performanțe într-un timp record. Combinația dintre mediul de lucru plăcut, atmosfera destinsă și spiritul de echipă, motivează și ajută fiecare membru al echipei să își pună în valoare principalele competențe profesionale care sunt susținute și îmbunătațite în permanență pentru a conduce către o continuă creștere profesională.
Te asteptam sa faci parte din echipa noastra!

Responsabilitati:

  • punerea in practica a strategiilor de marketing online;
  • incheierea de parteneriate de comunicare - online, scris, TV, radio;
  • reprezentarea companiei in relatia cu presa si administrarea bazelor de date;
  • promovarea site-urilor in motoarele de cautare;
  • gasirea de metode noi si creative pentru promovarea brandurilor;