JUNIOR CONTENT CREATOR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Persoana organizata si atenta la detalii, dornica de crestere continua pe plan profesional
  • Persoana creativa si cu initiativa – idei de imbunatatiri
  • Persoana pasionata de marketing si e-commerce, de dinamica si creativitatea cerute in acest domeniu
  • Persoana pozitiva si optimista, cu dorinta de a invata skill-uri noi in permanenta
  • Persoana adaptabila la schimbari si la lucru sub presiunea timpului
  • Persoana sociabila, cu abilitati de comunicare cu viitorii colegi, manageri, parteneri

Abilitatile tehnice necesare ale viitorului coleg:
  • Microsoft Office – Word, Power Point, Excel - MEDIU
  • Microsoft Outlook - MEDIU
  • Adobe Photoshop – INCEPATOR

Constituie un avantaj cunoasterea suplimentara a urmatoarelor:
  • Platforme dedicate de marketing
  • Adobe Illustrator
  • Alte tehnici si instrumente de marketing

Descrierea jobului

Viitorul nostru coleg se va face responsabil in principal de:
  • Gestiunea catalogului de produse Medplaza de pe eMag Marketplace
-Imagini, Documentatie, Descriere
-Verificare, Adaptare, Aprobare Produse Vechi + Noi
-Situatie produse eMag Genius
  • Campanii promovate
  • Situatie competitie produse identice / similare
  • Alte servicii emag pentru optimizarea vanzarilor

Iar, in plan secundar:
  • Mentenanta generala content site - update stocuri epuizate, bannere-ele home
  • Creare pachete promotionale pe site
  • Creare fisa tehnica pentru produse in PPT
  • Platforma HubSpot – fisiere / fise tehnice / contacte

Importam si comercializam consumabile si echipamente medicale de calitate;

Oferim servicii de logistica performanta, preturi competitive, entuziasm si pasiune in tot ceea ce facem pentru clientii nostri; Livram din stoc atat in sistemul sanitar de stat cat si in cel privat si ne imbunatatim permanent gama de produse oferite;

Toate produsele noastre sunt avizate ANM si indeplinesc cele mai exigente standarde medicale.

Publicat 25 oct. 2021 Reactualizat 22 nov. 2021 Expiră 24 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos