Junior contabil/administrativ

CULINARYON Hangar 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Spirit analitic, atenție la detalii
Respectarea termenelor
Persoana organizata
Experiență cu Word, Excel, PowerPoint
Buna cunoastere a limbii engleze si romane

Descrierea jobului

Junior-ul contabil/administrativ se va asigura că toate documentele contabile sunt în ordine și introduse în sistem, participa activ la activitatile privind administrarea activitatilor zilnice ale companiei

Ce vei face
Gestionare si organizare documente și contracte
Intocmire documente primare
Contabilitate pana la nivel de balanta
Gestionare activitati curente (comenzi, optimizare achizitii, decontari cheltuieli, etc.)

Beneficii
Atmosfera de lucru relaxanta
Locul ideal pentru inceperea unei cariere
Indrumare/Tutore stagiu CECCAR
Program flexibil de lucru (puteți lucra și studia)

Tip de loc de muncă: Full-time

Descrierea companiei

CULINARYON is:
  • the largest culinary studio in Europe, 6,000 events a year and a market share of 50%;
  • an ambitious project that has won the love of more than 100,000 guests since 2012;
  • really friendly team, where #Dreamteam is not a hashtag, but a lifestyle;
  • a team of real professionals: from experienced event managers to star chefs;
  • atmospheric space with a great mood, even on Mondays and delicious dinners from our chefs - every day.
Publicat 9 Sept. 2022 Reactualizat 7 Oct. 2022 Expiră 9 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.