JUNIOR BUYER

OCEANO MERCADO SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • studii economice constitue un avantaj;
  • persoană organizată, riguroasă, analitică, dinamică, flexibilă;
  • experiența de minim 1 an într-o poziție similară sau cu legătura constitue un avantaj;
  • bune abilități de comunicare telefonică, negociere și gestionare a relațiilor comerciale;
  • orientare către indeplinirea obiectivelor și prioritizarea activităților;
  • deținerea permisului de conducere (cat. B) și mașina personală;
  • bune abilități de operare PC (pachetul Microsoft Office).

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • prospectează piața de profil, monitorizează și actualizează baza de date cu principalii furnizori: curenți sau potențiali;
  • menține și dezvoltă relația cu furnizorii existenți în vederea unei bune colaborări;
  • stabilește strategiile optime de achiziție produse și propune noi furnizori;
  • transmite informații cu privire la contractele și actele adiționale încheiate cu furnizorii (oferte preț, discounturi, termene de livrare, termene de plată, etc.)
  • identifică necesarul de produse conform rulajelor, comenzilor preluate și a bugetului disponibil;
  • monitorizează comenzile necesare pentru asigurarea optimului de produse;
  • generează și transmite rapoarte cu referire la termenele de livrare și numărul de livrări.

Beneficii:
  • Salariu atractiv care reflectă responsabilitățile și bonusuri;
  • Job full-time;
  • Un mediu de lucru flexibil, multicultural, orientat către rezultate, specific unei companii inovative;
  • Mod de lucru agil și structurat.

Supreva is a B2B marketplace that empowers thousands of retail entrepreneurs in Romania, Hungary and Bulgaria to access the best-fitted suppliers to stock their stores risk free, grow their businesses and become more efficient.

Our goal is to become one of the largest e-commerce project in Europe, based on Artificial Intelligence / Machine Learning.

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 7 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.