Publicat 17 Iul 2019 | Reactualizat 16 Aug 2019 | Expiră 16 Aug 2019

Junior Business Developer

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm un Junior Business Developer isteț, muncitor și dornic să vină cu drag dimineața într-un birou cu muzică, povești haioase, provocări interesante și probleme de logică.

Descrierea jobului

Cum ești tu?
- Îți place să asculți și să înțelegi nevoile celor din jur și te gândești mereu cum poți să îi ajuți; #beKind
- Ești optimist(ă) și cu zâmbelul pe buze; #WithASmile
- Vrei să simți că aduci valoare și că ai un impact în viața oamenilor; #InLoveWithBookster
- Testezi idei noi prin care să faci lucrurile mai bine; #workSmart
- Nu te dai bătut(ă) cu una cu două, nu lași lucrurile neterminate și nu spui că nu se poate; #beReliable

Ce vei face?
- Vei face analize despre companii și industrii și vei prospecta piața românească de business pentru identificarea potențialilor clienți;
- Vei căuta și contacta persoanele de decizie din companiile unde vrem să lansăm Bookster;
- Le vei povesti despre biblioteca noastră și vei reuși să îi convingi că Bookster este cel mai fain beneficiu pe care îl oferă companiile din România;
- Vei negocia contractul și vei menține relația cu noii clienți;

Ce beneficii ai la Bookster?
- Pachet salarial competitiv;
- Bonuri de masă și abonament pentru mobil;
- Abonament premium la clinicile medicale Regina Maria și la săli de sport prin 7Card;
- Un mediu de lucru vesel;
- Pauză de lectură zilnică;
- Cafea bună și ceaiuri aromate;
- „Healthy Bar” cu fructe proaspete, alune, migdale și alte semințe crude;
- Happy Hours și teambuildinguri ♥

Cum aplici?
Doar aplicațiile primite pe site-ul nostru de cariere vor fi luate în considerare. Următoarea etapă în procesul de recrutare este un test tip GMAT cu 25 de întrebări.

Bookster este biblioteca modernă care revoluționează modul în care citim.

Avem un model de afacere simplu: selectăm cele mai bune cărți din lume și le livrăm la biroul abonaților noștri. Lucrăm cu companii mari din toată țara, cum ar fi: Banca Transilvania, ING, BRD, Orange, IBM, Danone, Ernst&Young, etc. și lista crește în fiecare săptămână.

Suntem o echipă de antreprenori tineri, veseli și inspirați de o misiune comună: să ajutăm oamenii să își descopere visele și să le atingă.

Ai aplicat
Expirat
Junior Business Developer  -  Bookster

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles