Junior BTL Project Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

​Daca esti pasionat de tehnologie si ti-ar placea sa lucrezi intr-o agentie de marketing, te asteptam sa iti povestim despre brandurile importante cu care construim campanii BTL de succes !

Descrierea jobului

Care va fi fisa ta de post ?
- Vei coordona activitatea echipei BTL din teren si vei face vizite in reteaua de retail
- Te vei implica activ in procesul de recrutare si formare a echipelor cu care vei lucra
- Vei invata sa gestionezi bugete
- Vei analiza si interpreta rezultatele obtinute de echipele din teren si ulterior vei centraliza aceste informatii in scopul raportarii lor

- Absolvent studii superioare
- Cunostinte avansate Microsoft Office
- Permis auto cat. B
- Limba engleza avansat
- Capacitate de lucru in echipa si de organizare
- Abilitati de lucru cu termene limita
- Experienta minima in gestionarea de proiecte reprezinta un avantaj

Smartpoint este cea mai importantă agenție independentă din România, oferind încă din anul 2005 servicii integrate de comunicare pentru companii din industrii variate, în zona Europei de Est.

Publicat 20 oct. 2021 Reactualizat 17 nov. 2021 Expiră 19 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos