JUNIOR BRAND MANAGER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 3000 - 5000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Îți dorești să lucrezi într-un mediu liniștit, în afara agitației din oraș? Îți place sa privești natura de pe geamul biroului? Noi îți putem oferi aceste avantaje, datorită locației în care ne desfășurăm activitatea. Suntem localizați la doar 24 de km de centrul Clujului, în localitatea Răscruci(repere: DeLonghi, Bosch, etc.)

Salut, noi suntem International Brand Stores și suntem în căutare de Junior Brand Manager, care să se alăture echipei IBS.
Căutăm o persoană pasionată de tot ceea ce face, creativă și căreia îi plac provocările strategice! Dacă îți dorești un job unde să îți poți pune în aplicare toate skill-urile tale de marketing, IBS este locul potrivit pentru tine.

Credem că te-ai potrivi în echipa noastră dacă:
  • Ai o experiență de minim 2 ani într-o poziție de marketing sau comunicare (preferabil la o firmă FMCG)
  • Ești comunicativ, creativ, responsabil, curios și ambițios
  • Ai cunoștințe foarte bune de limba engleză, atât scris cât și vorbit
  • Ești orientat spre rezultate și profit
  • Ai aptitudini excelente de Microsoft Office
  • Ești analitic și concludent

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Dezvoltarea, implementarea, coordonarea, evaluarea și raportarea planului de marketing pentru brandurile IBS exclusive
  • Crearea de brand awareness și îmbunătățirea poziționării în piață
  • Dezvoltarea de campanii digitale în colaborare cu agenția de marketing
  • Analizarea performanțelor brandurilor și evaluarea rezultatelor
  • Analizarea pieței de băuturi alcoolice la nivel național si internațional
  • Sourcing, propunerea și dezvoltarea de produse noi
  • Contactarea producătorilor de băuturi pentru marketing, sales, reporting, etc.
  • Crearea și implementarea de strategii de marketing & sales împreună cu departamentul de vânzări, clienții firmei și platformele noastre online (B2C & B2B)
  • Colaborarea cu agenția de marketing
  • Vizite la târguri de băuturi internaționale

Ce îți oferim:
  • Salariu motivant
  • Catering
  • Timp de lucru 8.5 ore/zi, din care 30 minute pauză de masă și 30 minute pauză de relaxare. Program de la 8.30 la 17.00
  • Transport asigurat de către firma
  • Creșteri salariale în funcție de performanțe
  • Discount de angajat la achiziționarea băuturilor
  • "Casual Thursday”, fiecare ultimă zi de joi din lună cu grătar, muzică și relaxare.

International Brand Stores Romania este o companie tanara si dinamica care face parte dintr-o companie internationala. Noi oferim clienţilor noştri o gama diversificata de bauturi alcoolice si non alcoolice, in en-gros, HoReCa, precum si retele de distributie cu cele mai profesioniste servicii şi cele mai bune preturi atat la nivel local în Romania, cat si la nivel international.

Publicat 1 mai 2022 Reactualizat 31 mai 2022 Expiră 31 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos