Junior Administrative Assistant - OTOPENI

Klass Wagen - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

VĂ RUGĂM SĂ CITIȚI ȘI SĂ EVALUAȚI ATENT CERINȚELE ȘI JOBUL ȘI SĂ APLICAȚI CU ÎNCREDERE ÎN CAZUL îN CARE CORESPUND OBIECTIVELOR ȘI COMPETENȚELOR DVS.

Klass Wagen este o companie cu capital românesc, activă de mai bine de un deceniu în domeniul închirierilor de autoturisme, devenind lider național de piață pe segmentul călătoriilor de tip concediu. Flota noastră de autoturisme este prezentă în 7 locații din România, dar și în Budapesta (Ungaria) și Lisabona (Portugalia).

OBSERVAȚIE:
1. Activitatea se desfășoară în apropierea Aeroportului Henri Coanda OTOPENI
2. Deși job-ul este în OTOPENI, el este promovat pe mai multe localități din România, pentru persoanele interesate de o relocare în București. OFERIM următorul pachet de relocare, în apropierea aeroportului, astfel:
- cameră cu baie proprie - 400 lei/lună
- cameră cu baie comuna - 200 lei/lună
(la care se adaugă costul utilităților).

Ce ne dorim de la tine?

- Să fii o persoană integră (corectă), responsabilă, empatică și prietenoasă;
- Să fii o persoană care știe să lucreze într-o echipă (team player);
- Să fii o persoană foarte organizată, meticuloasă și atentă la detalii;
- Să fii o persoană proactivă și descurcăreață;
- Să îți placă să interacționezi cu oamenii, chiar și cu cei mai dificili;
- Să poți face față unor situații stresante;
- Să fii o persoană care știe că "nu există nu pot, există numai nu vreau".

Experiență:
- Minim 1 - 3 ani experiență în domeniul Administrativ/Financiar/Contabil;
- Studii medii / superioare;
- Cunoștințe limba engleză (minim nivel mediu conversațional și scris);
- Cunoștințe în utilizarea sistemelor informatice : Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook;
- Cunoștințe de contabilitate primară reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Ce vei face ?

- Vei administra, verifica și arhiva contractele de leasing, anexele, facturile și alte documente aferente;
- Vei participa la întocmirea dosarelor de finanțare;
- Vei ține legătura cu finanțatorii: societăți de leasing, bănci, brokeri de asigurări, etc.;
- Vei gestiona, verifica, actualiza și arhiva polițele de asigurare;
- Vei coordona emiterea polițelor de asigurare;
- Vei menține legătura și vei colabora cu alte departamente;
- Vei gestiona bazele de date pentru leasing, asigurări, plăti, etc.;
- Vei rezolva alte task-uri administrativ-financiare ( evidențe, rapoarte, etc.).

PROGRAM DE LUCRU: L-V 08:30-17:30

SALARIU: 3000 lei (cu bonuri de masa incluse) + 80 lei decont transport

Klass Wagen este activă de mai bine de un deceniu în domeniul închirierilor de autoturisme, devenind lider național de piață pe segmentul călătoriilor de tip concediu. Flota noastră de peste 2000 de autoturisme este prezentă în 7 locații din România, în Budapesta / Ungaria și în Lisabona / Portugalia și venim în întâmpinarea clienților noștri prin agenții proprii.

Echipa Klass Wagen este formată din peste 100 de colegi focusați să ofere o experiență de neuitat clienților, iar mărturie stau review-urile pozitive oferite de către clienții nostri.

Pentru mai multe detalii, vă invităm pe site-ul nostru www.klasswagen.com și pe pagina noastră de Facebook https://www.facebook.com/KlassWagen.KW.

Publicat 22 sept. 2021 Reactualizat 22 oct. 2021 Expiră 22 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos