Publicat 23 Oct 2008 | Expiră 19 Nov 2008

Junior Accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•Absolvent(a) studii economice sau experienta in domeniu
•Cunoscator operare PC, operare avansata EXCEL
•Cunoasterea WIZCOUNT constituie un plus

Abilitati:
•coerenta n gandire;
•comunicare usoara;
•capacitate analitica si sintetica;
•dorinta de autoperfectionare continua;
•capacitate organizatorica;
•flexibilitate si initiativa

Descrierea jobului

Atributii:
•participa la intocmirea bugetului lunar de cheltuieli
•intocmeste fise de clienti si notificari de sold periodice
•tine evidenta cheltuielilor pe centre de cost
•tine evidenta obiectelor de inventar si a mijloacelor fixe
•intocmeste si prelucreaza diferite rapoarte lunare sau trimestriale

Societatea se afla pe piata romaneasca din 1994 avand ca activitati principale importul, productia si distributia de corpuri si surse de iluminat.

Expirat
Junior Accountant  -  Power Electric S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles