Publicat 16 Sep 2008 | Expiră 17 Oct 2008

JUNIOR ACCOUNTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii economice finalizate sau experienta de cel putin 1 an in domeniul economic;
- experienta minim 1 an intr-o pozitie similara;
- cunostinte temeinice de operare pc ( word, excel );
- cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj;
- capacitate de analiza si organizare;
- abilitati de comunicare si de relationare;
- meticulozitate si acuratete;
- atentie sporita la detalii;
- abilitati de a lucra atat in echipa cat si individual.

Descrierea jobului

- Intocmirea facturilor lunare, a soldurilor clienti/furnizori
- Procesare/ inregistrare documente in software-ul de contabilitate si mentinerea legaturii cu firma de contabilitate
- Tine evidenta platilor si incasarilor lunare;
- Inregistreaza deconturile si cheltuielile efectuate
- Mentine evidenta bugetului ;
- Interactiuneaza cu clientii firmei in legatura cu situatia platilor;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Echipa tanara si ambitioasa;
- Mediu de lucru foarte bun;
- Salariu atractiv;
- Bonusuri lunare in functie de performante

Firma Pras Consulting ofera servicii de suport si consultanta pentru sisteme si aplicatii Microsoft si Unix/Linux

Expirat
JUNIOR ACCOUNTANT  -  SC. PRAS Consulting SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles