Publicat 05 Sep 2008 | Reactualizat 07 Sep 2008 | Expiră 06 Oct 2008

Junior Accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare in domeniu economic.
Experienta operare MENTOR.
Experienta in operare documente primare.
Cunostinte de contabilitate de gestiune.
Corectitudine, seriozitate.
Cunostinte foarte bune operare PC (Microsoft Excel, Word)

Descrierea jobului

Asigurarea acuratetii inregistrarilor contabile in sistemul informatic.
Intocmirea raportarilor si situatiilor cerute in concordanta cu raportarile grupului si principiile contabile.
Introducere documente primare.
Importuri documente din alte aplicatii.
Salariu motivant + bonuri.

Life Care Corp. este compania numarul 1 in industria bio din Romania. Cu o activitate desfasurata in Romania, Bulgaria, Ungaria si Moldova, Life Care s-a impus pe piata romaneasca, fiind unul dintre cei mai important jucatori in industria cosmetica romaneasca, si nu numai. Life Care Corp. se identifica prin cei mai important furnizori ai sai: Logona, numarul 1 mondial in industria cosmeticelor bio-organice, Alma Win, numarul 1 european in industria pentru curatenia casei, bio, Dynamic Health, cotat printre primii producatori de suplimente alimentare organice din lume. Brand-urile proprii, Krauter, BIO Haus si Life Plus certifica inca o data puterea si continua ascensiune a companiei.
Life Care este compania calitatii, calitate garantata de certificarea ISO 9001.
www.life-care.ro

Expirat
Junior Accountant  -  LIFE CARE CORP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles