Publicat 01 Sep 2008 | Reactualizat 30 Sep 2008 | Expiră 02 Oct 2008

Junior Accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Graduate in economics, preferable finance & accounting

Strong analytical skills

Detail oriented

Willing to learn

Intelligent, pro-active, enthusiastic

Good computer skills (excel, word)

Experience in accounting and accounting related activities is an advantage

Experience in an ERP System is a a plus

Descrierea jobului

Handling of daily cash & banking activities

Perform account payables recordings & activities

Accounting documents (invoices, payment orders, bank statements) management

We offer you a professional career in a stable company, competitive salary package, training opportunities on the job, excellent and very motivating working conditions

INTERHOME DECOR comercializeaza prin magazinele din Ploiesti si Timisoara materiale de constructii si pentru amenajari interioare achizitionate de pe piata locala. Oferta de produse disponibilă la INTERHOME DECOR depăşeşte 20.000 de articole, incluzând materiale de constructii grele, masini si scule pentru constructii si amenajari, materiale pentru amenajari interioare, mobilier, articole pentru gradina. Acestora li se adaugă gama de servicii adaptate, la care clienţii au acces direct în magazin: comenzi speciale, combinare cromatică pentru vopsele, servicii financiare, verificare functionala produse, transport gratuit, debitare lemn

Expirat
Junior Accountant  -  Interhome Decor

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles