Publicat 30 Iul 2008 | Reactualizat 28 Aug 2008 | Expiră 30 Aug 2008

Junior Accountant

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Economic background and/or accounting knowledge;
-Good command of English language, both speaking and writing;
-Good computer skills (Word, Excel);
-Good ethics, stable, honest and active person;
-Experience in the accounting field would be a plus.

Descrierea jobului

-Perform daily operations with the banks;
-Experience in a similar position is an advantage.

Companie internationala, dezvoltator imobiliar cu capital integral privat, cu proiecte finalizate in strainatate si in diverse faze de finalizare in Romania.
Sediu ultracentral, conditii de lucru excelente, colectiv tanar si entuziast.
www.onoholdings.com

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Junior Accountant  -  CONFIDENTIAL