Publicat 07 Iul 2008 | Reactualizat 05 Aug 2008 | Expiră 07 Aug 2008

Junior accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare economice finalizate
-experienta 1-3 ani pe o pozitie similara
-cunostinte operare PC (excel - foarte bine, word)
-persoana foarte organizata
-spirit de initiativa
-abilitatea de a lucra in echipa

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
-evidenta contabila primara si arhivarea in bune conditii a documentelor
-intocmeste diverse raportari si declaratii
BENEFICII
-dezvoltare personala si profesionala
-pachet salarial atractiv
-mediu de lucru dinamic si modern

Descrierea companiei

Firma de expertiza contabila

Expirat
Junior accountant  -  INCOUNT S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles