Publicat 20 Iun 2008 | Reactualizat 18 Iul 2008 | Expiră 21 Iul 2008

Junior Accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii economice medii sau student/absolvent ASE
Cunostinte contabilitate primara si fiscalitate
Experienta este un avantaj
Abilitati utilizare calculator: MS Office, soft contabilitate
Seriozitate, abilitate de a lucra in conditii de stres.

Descrierea jobului

Evidenta contabila primara
Inregistrarea deconturilor de cheltuieli, clienti si facturi furnizori
Evidenta registru de casa si extrase bancare
Emiterea si controlul facturilor fiscale
Mentinerea relatiei cu bancile
Intretinerea lunara a evidentei obiectelor de inventar/mijloace fixe
Diverse raportari catre conducerea societatii

Beneficii:
Abonament servicii medicale clinica privata
Transport asigurat de firma

SoftNet Development & Consulting S.R.L. este o companie lider în dezvoltarea şi implementarea de proiecte software şi de consultanţă în domeniul informatic, fiind primul IBM Premier Software Business Partner din România şi un important partener Microsoft în domeniul Document Management.
Principala arie de interes o reprezintă proiectele de Document Management, Content Management, Internet Banking, arhivare de informaţii şi documente, ERP, consultanţă, infrastructuri de comunicare electronică a informaţiilor pentru organizaţii de mari dimensiuni.
SoftNet Development & Consulting S.R.L. îşi extinde major activitatea şi recrutează profesionişti valoroşi, programatori experimentaţi sau juniori dornici de afirmare.

Expirat
Junior Accountant  -  S.C. SoftNet Development & Consulting S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles