Publicat 19 Mai 2008 | Reactualizat 17 Iun 2008 | Expiră 19 Iun 2008

Junior Accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Aptitudini şi deprinderi necesare:
- Disponibilitate pentru acumularea de noi cunostinte
- Aptitudini de comunicare interactiva orală şi scrisă
- Capacitatea de lucru in echipa
- Abilitati in operarea numerica si a documentelor
- Respectarea instrucţiunilor orale şi scrise
- Culegere,clasificare şi interpretare a informaţiilor

Descrierea jobului

Educatie profesionala:
- Studii medii cu profil economic (studiile superioare de specialitate constituie un avantaj)
- Experienta in domeniu de minim 6 luni (experienta mai indelungata constituie un avantaj)
- Cunoştinţe bune de operare PC (procesare text – Word, calcul tabelar – Excel, internet)
- Cunoştinţe de gestionare/arhivare documente
- Atentie dovedita in respectarea termenelor de lucru
RESPONSABILITATI PRINCIPALE: - Introducerea datelor primare, casa, banca, gestiune, client,furnizori.
- Raportari situatii periodice stocuri, casa, banca, clienti, furnizori, creante, datorii, etc.
BENEFICII: - Pachet salarial motivant
- Bonusuri in functie de perfomanta
- Mediu de lucru profesional de tip international
- Posibilitatea avansarii rapide

Romprest Service SA (www.romprest.ro) is a Romanian market leader in facilities and waste management, active in three major fields: Cleaning and maintenance support of industrial and domestic complexes; Waste management services; Roads repair & maintenance. Amongst many public and private sector contracts, the Company provides integrated security and facilities management services for the Bucharest Otopeni International Airport.

Expirat
Junior Accountant  -  COMPANIA ROMPREST SERVICE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles