Publicat 13 Mai 2008 | Reactualizat 11 Iun 2008 | Expiră 13 Iun 2008

JUNIOR ACCOUNTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Graduate in finance & accounting or student in a terminal year
- At least 3 months experience in a similar position;
- Fluent English (speaking and writing);
- Very good Excel and Word skills
- Well organised and analytic spirit

Descrierea jobului

Job description

- To issue the invoices of the company customers;
- Prepare the primary data for the sales journal
- Keep evidences of cashed customers, late payments, and report the bad payers
- Respect all the company policies/procedures that

Expirat
JUNIOR ACCOUNTANT  -  DIRENT GROUP SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles