Publicat 05 Mai 2008 | Reactualizat 18 Mai 2008 | Expiră 19 Mai 2008

JUNIOR ACCOUNTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte in domeniul economic si administrativ
Bune cunostinte contabilitate primara
Cunostinte limba germana nivel avansat
Limba engleza constituie avantaj
Cunostinte operare calculator

Descrierea jobului

Sustinerea managementului in activitati financiare si contabile

De peste 95 de ani, numele LUPP inseamna edificarea competenta a unor investitii pretentioase.
Lupp Construction Romania este o filiala integrala a firmei Adolf LuppGmbH+ CoKG din Nidda( Germania)
Domeniul cu cea mai mare cifra de afaceri este cel al constructiilor la cheie pentru beneficiari din sectorul mestesugaresc si industrial.Clientii nostrii provin, printre altele, din ramura industriei alimentare precum si din industria de automobile, textila si de prelucrare a lemnului.
Din august 2006 producem la Sibiu prefabricate din beton pentru cladiri industriale, de locuinte sau de birouri.Programul de productie cuprinde aproape toate elementele din gama constructiilor din beton si beton precomprimat

Expirat
JUNIOR ACCOUNTANT  -  Lupp Construction