Junior Accountant

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Persoană meticuloasă, ordonată;
  • Atitudine deschisă, pozitivă și proactivă;
  • Atenție la detalii;
  • Persoană conștiincioasă;
  • Capacitate de parcurgere a taskurilor în mod independent;
  • Abilitate de lucru cu cifrele;

Descrierea jobului

Cerințele de bază ale postului:
  • Studii superioare economice;
  • Cunoștințe utilizare pachet Microsoft Office;
  • Experiența în domeniu nu este obliagtorie, dar constituie un avantaj;
  • 90% din clienți sunt vorbitori de limbă maghiară, cunoașterea acesteia constituie un avantaj;

Responsabilități:
  • Verificarea și înregistrarea facturilor de intrare și ieșire;
  • Înregistrarea extraselor de cont bancare;
  • Operațiuni contabile privind registrul de casă, deconturile, calcul salarii;
  • Aranjarea și arhivarea documentelor;
  • Gestionarea relațiilor cu clienții, cu instituțiile statului și instituțiile bancare;
  • Intocmirea unor situații diverse la cerere;

Ce oferim:
  • Echipă unită, tânără, veselă și deschisă;
  • Siguranța locului de muncă și dezvoltare profesională;
  • Echipare logistică modernă aferentă postului;
  • Salar motivant fix, decontare 1 masă/zi, cadouri de sărbători;

GIORGIO ACCOUNTING, o companie micuță, dar activă și energică, parcurge zi de zi tainele contabilității pentru cei circa 90 de clienți din portofoliu. Fiind în proces de expansiune, te invită să fii parte din echipa noastră!
Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos