Junior Accountant - Angajat Back Office Financiar

Simtel Team S.A. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinţe:
Ai abilităţi de comunicare, organizare şi gestionare a timpului;
Disciplina si dorinta de invatare;
Limba engleza;
Studii economice superioare, finalizate;
Cunostinte de contabilitate;
Atenţie la detalii;
Capacitate de asimilare rapidă a informaţiilor;
Orientare către rezultat;
Spirit de echipă;
Cunostinte de lucru in programe ERP, constituie avantaj;
Cunoştinte operare PC (Word, Excel, Outlook).

Descrierea jobului

Participi activ la ședințe, vii cu idei, oferi sprijin echipelor din teren pe aplicații specifice domeniului de activitate;
Accepti lucrări noi pe interfețele de lucru puse la dispoziție de beneficiari (în general companii internaționale mari); Întocmești facturi de clienți și înregistrezi facturi de furnizori;
Înregistrezi deconturi de cheltuieli si extrase de bancă;
Faci plăți;
Intocmesti fisele de deplasare pentru echipele din teren;
Centralizezi, gestionezi şi arhivezi periodic documentele specifice conform normelor interne.

Beneficii:
Ai acces la programe de dezvoltare personală și profesională;
Vei beneficia de un plan de compensare competitiv, profitabil, cu oportunități de creștere;
Tichete de masă: pentru că te ȋncurajăm să-ţi iei masa de prânz alături de colegii tăi!
Laptop, telefon.

Suntem o companie 100% românească, de 21 de ani pe piață, ce figurează pe piata de capital AeRO.
Oferim soluții in domeniile energiei verzi, automatizărilor industriale si telecomunicațiilor. Partener service ABB, lider în construcția si mentenanța parcurilor fotovoltaice în Romania, integrator pentru operatorii de telefonie mobilă.
Clienții noștri sunt Mega Image, Dedeman, Dacia Pitești, Metaplast, RadicStar, Penny Market, Vodafone, Telekom, Ikea, Kaufland si alții.

Publicat 7 iun. 2022 Reactualizat 5 iul. 2022 Expiră 7 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos